Parafialne Jerycho Modlitewne

Zapraszam wszystkich do łączenia się o 20:30 w modlitwie różańcowej.
Zachęcamy wszystkich do ufnej modlitwy, by miłosierny Bóg oddalił od nas niebezpieczeństwo związane z koronawirusem, który zaatakował całą Europę i większość narodów świata. Temu służą organizowane praktyki modlitewne. Między innymi codzienny różaniec o godz. 20.30 o czym przypomina dźwięk dzwony.  Ponadto  podjęliśmy  akcje  „Parafialnego  Jerycha  Modlitewnego”
 

Modlitewne  Jerycho  trwa  od  minionego  czwartku  do  najbliższej  środy. Codziennie od godz. 20.30 krąży po terenie naszej parafii Samochód - Kaplica z Najświętszym Sakramentem. W tym czasie odmawiamy różaniec, a w miejscu dojazdowym do terenu Przedborza lub wiosek, udzielamy mieszkańcom błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem.

W sobotę (21.03.2020r.) samochód z Najświętszym Sakramentem będzie obecny w Zuzowach, Nosalewicach, Budach Nosalewickich, Wygwizdowie, Przyłankach i Ludwikowie.

W niedzielę (22.03.2020r.) samochód z Najświętszym Sakramentem będzie obecny pośród bloków, na ulicach miasta i na Woli Przedborskiej i tam będzie błogosławieństwo.

Kolejny dzień błogosławieństwa na ulicach Przedborza. Poniżej na zdjęciach Najświętszy Sakrament na ul. Częstochowskiej, Radomszczańskiej, Korycińskiej, Piotrkowskiej i Koneckiej.Wrzesień 2023
29
Piątek
święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
BuaXua Calendar