Piknik rodzinny Rejonu Opoczno w Stąporkowie

W dniu 25 czerwca 2016r. w Stąporkowie, na zakończenie pracy roku formacyjnego odbył się piknik rodzinny Rejonu Opoczno Domowego Kościoła. W pikniku rodzinnym brali udział również przedstawiciele Domowego Kościoła z naszej parafii razem z ks. Dominikiem Tkaczykiem. W miłej atmosferze pikniku rodzinnego był czas na to aby lepiej się wzajemnie poznać, nawiązać nowe znajomości jak również porozmawiać na ważne tematy dla nas i naszej wspólnoty. Znalazł się również czas na wspólną modlitwę i śpiew. Nasza wspólnota jednoczyła się również podczas kibicowania meczu Polska - Szwajcaria rozgrywanego w ramach mistrzostw  EURO2016. Polska wygrała i my również wygraliśmy, bo najcenniejszy jest czas spędzony z Panem Bogiem i z rodziną. Bóg zapłać organizatorom. Chwała Panu!