Rekolekcje w Dąbrówce - "Modlitwa małżeńska"

W dniach od 15 do 17.04.2016 r. trzy pary małżeńskie z naszej parafii z kręgu Domowego Kościoła przebywały w Dąbrówce na rekolekcjach tematycznych "Modlitwa małżeńska". Prowadzącym byli p. Chochoł a konferencje wygłaszał ks. Mariusz Wilk. W zasadzie dopiero te rekolekcje otworzyły nam oczy jaką moc ma modlitwa małżeńska i jak powinna wyglądać. Przed wyjazdem mieliśmy duże opory i wymówki aby nie jechać, teraz wiemy, że był to wspaniały czas dla naszych małżeństw. Po rekolekcjach jesteśmy nowym małżeństwem. Wspaniale by było gdyby każde małżeństwo mogło z takich rekolekcji skorzystać bo są one dużym dobrodziejstwem. Rekolekcje zbliżają do Pana Boga a co za tym idzie, małżonków do siebie. Wyjechaliśmy stamtąd z pokojem w sercu i radośnie patrząc w przyszłość. Bogu niech będą dzięki za ten błogosławiony czas. J.M.