"Rozmowa z Panem"

Koniec minionego tygodnia (08-09.04.2016 r.) obfitował w bogate przeżycia.

W piątek wieczorem, po raz drugi, również członkowie Domowego Kościoła, spotkali się na "Rozmowie z Panem" w Domu Formacji. 24 godziny niezwykłych przeżyć. Ich wielkość i płynące owoce z tych niezwykłych rozmów z Panem zna tylko nasze serce. Z pewnością każda rozmowa z Panem ubogaca i umacnia na codzienne zmaganie się z przeciwnościami losu. Niektórzy mówią, że jest to swego rodzaju ładowanie akumulatorów i mają rację, bo nikt z nas nie może powiedzieć, że jest wystarczająco silny, by się oprzeć natarczywemu złu, które dotyka nas codziennie.

Zapraszamy na co miesięczną "Rozmowę z Panem" w Domu Formacji organizowaną przez "Wspólnotę Św. Jana Pawła II" z naszej parafii - w każdy drugi piątek miesiąca (od godz. 19:00 w piątek do godz. 19:00 w sobotę).

Jak mówi św. Paweł (Flp 4,13) :

" Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia."

święto św. Marka, Ewangelisty