OGŁOSZENIE

W dniach 15-17 czerwca (sobota-poniedziałek) organizujemy autokarową  pielgrzymkę  na  Litwę  (do  Wilna).  Centralnym  punktem  pielgrzymki  będzie Msza  święta  przed  obrazem  Matki  Bożej Miłosierdzia  w  Ostrej  Bramie.  W  programie  pielgrzymki, oprócz zwiedzania Wilna, m.in.: rejs statkiem szlakiem św. Jana Pawła II z Augustowa do  Studzienicznej,  gdzie  będzie  Msza  święta  w kościele na wodzie, zwiedzanie Zespołu pałacowo-klasztornego w Wigrach oraz Sanktuarium cudu  Eucharystycznego  w  Sokółce.  Noclegi  i posiłki w Polsce, w hotelu Skarpa w Sejnach. Koszt pielgrzymki 490 zł. Spotkanie zainteresowanych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz.  10.30.  Dokładne  informacje  i  zapisy  u ks. Dariusza. W zakrystii znajduje się program pielgrzymki.


AKTUALNOŚCI Wycieczki

W OJCZYŹNIE JEZUSA

poniedziałek, 29 stycznia 2018

 

19 kwietnia 2018r.  58  osobowa grupa  udała  się do  Ziemi  Świętej, by ucałować miejsca, w których  nasz  Pan,  Jezus Chrystus był, gdzie się urodził i złożył siebie w ofierze za nas.  
Grupa była reprezentantem...

(1937)
Więcej…

Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę - 2017

środa, 27 września 2017

Piesza pielgrzymka na Jasną Górę odbyła się w dniach 22-28 sierpnia 2017r. w roku Jubileuszu 300-lecia Koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej.

W trakcie pielgrzymki odbyła się kulminacja rocznicowych obchodów...

(1650)
Więcej…

Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę - 2016r.

poniedziałek, 12 września 2016

Piesza pielgrzymka na Jasną Górę odbyła się w dniach 22-28 sierpnia 2016r. pod hasłem : "Gdzie chrzest tam nadzieja." Pielgrzymka to specyficzne rekolekcje w drodze. Dziękujemy tym wszystkim , którzy podjęli trud...

(2155)
Więcej…

Pielgrzymka rowerowa na Jasną Górę - 2016r.

piątek, 05 sierpnia 2016

Pierwsza Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę wyruszyła z Przedborza 3 sierpnia 2016 r. Po raz pierwszy około dwudziestoosobowa grupa wyruszyła na rowerach do Częstochowy przed tron Jasnogórskiej Matki. O godz.21:00...

(2575)
Więcej…

Pielgrzymka na Jasnej Górze - 2015r.

sobota, 22 sierpnia 2015

W sobotę rano po Mszy św. sprawowanej przez ks. proboszcza  Henryka Dziadczyka i z Bożym Błogosławieństwem  ponad 200 osób wyruszyło w pieszej pielgrzymce z Przedborza na Jasną Górę.W porównaniu do poprzedniego roku...

(1864)
Więcej…

Druga edycja rajdu rowerowego po kapliczkach naszej parafii

sobota, 24 maja 2014

W środę w godzinach popołudniowych odbył się pierwszy rajd rowerowy po naszym mieście pod patronatem parafialnej Caritas. Ponad trzydziestoosobową grupą dzieci, rodziców i opiekunów wyruszyliśmy poznawać historie...

(1781)
Więcej…

PO ŚLADACH JEZUSA

niedziela, 23 lutego 2014

Są takie miejsca, do których chciałoby się ciągle powracać. Nie dziwi radość powracania do rodzinnych stron, miejsc, które kojarzą się z wielkimi przeżyciami, gdzie coś się zaczęło, gdzie rodzą się bogate...

(2114)
Więcej…
Wrzesień 2023
29
Piątek
święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
BuaXua Calendar