Druga edycja rajdu rowerowego po kapliczkach naszej parafii

W środę w godzinach popołudniowych odbył się pierwszy rajd rowerowy po naszym mieście pod patronatem parafialnej Caritas. Ponad trzydziestoosobową grupą dzieci, rodziców i opiekunów wyruszyliśmy poznawać historie naszego miasta zapisaną w przedborskich kapliczkach. Oprócz zdobytej wiedzy na dzieci czekały różne atrakcje kulinarne. Upał chłodziły lody, a spalone kalorie uzupełniliśmy  na wspólnym ognisku kończącym  wycieczkę. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do wspaniałej atmosfery tej wycieczki i zadbali o bezpieczeństwo wszystkich uczestników.  W ostatni czwartek - grupą blisko 100 osób - udaliśmy się drugi raz tropem parafialnych kapliczek. Tym razem przez Zuzowy, Taras i Groblę do Przedborza. Uczestnicy i organizatorzy z całego serca dziękują mieszkańcom Tarasu - szczególnie Pani Sołtys i Państwu Żurawskim - za wielką gościnność jaką okazali wszystkim dzieciom i opiekunom przygotowując potrawy na ognisko i słodkości  Składamy serdeczne Bóg zapłać i polecamy Was modlitwie. Już dziś  zapraszamy na kolejny rajd tym razem udamy się w kierunku ....

galeria: https://plus.google.com/u/0/+DamianZalewski/posts