Miesiąc maj jest miesiącem jubileuszy święceń kapłańskich. Z tej okazji wszystkim księżą pracującym w naszej parafii składamy życzenia, równocześnie polecając ich Bogu w modlitwie.

CZCIGODNI KSIĘŻA

"Jubileusze to momenty ważne w życiu kapłana. Stanowią one jak gdyby kamienie milowe na drodze powołania." - napisał w Liście na Wielki Czwartek Jan Paweł II.

Jubileusz to czas dziękczynienia za wszelkie łaski, za wszystko co pozwala wzrastać i uświęcać się w kapłańskim powołaniu i w jego realizacji.

Z okazji Jubileuszy Święceń Kapłańskich życzymy wszystkim księżą pracującym w naszej parafii aby Dobry Bóg obdarzał Was obfitością swego błogosławieństwa, dobrym zdrowiem, radością i umiejętnością przezwyciężania kłopotów dnia codziennego.

Niech Nasza Matka Serdeczna wstawia się za Wami u Boga na dalsze Wasze lata posługi kapłańskiej. Niech to szlachetne powołanie i sianie ziaren Prawdy Bożej przyniesie radość i satysfakcję z wyboru tak trudnej i odpowiedzialnej drogi życiowej.

Wspólnota Parafialna